Başarılı olduğuğmu nerden bileceğim?

BAŞARILI OLDUĞUMU NERDEN BİLECEĞİM? “Kendi yarattığın kaderine ve rüyalarına doğru gidiyorsan, başarılı oluyorsundur.” Aksilikler başarıya giden ilk adımlardır.Düşme korkusu ile hayatta kalamayız. BAŞKALARI BENDEN BEKLENTİLERİNİ KARŞILAMAMI VE ONLARIN HAYATINI YAŞAMAMI İSTERSE VE DE BU İSTEDİKLERİNİN BENİM KADERİMLE UYUŞMADIĞINI GÖRDÜĞÜMDE NE OLACAK? Seni anlayamadıkları için onları affedeceksin.Olumsuz duyguları hissetmene gerek yok.Sadece onları ne kadar çok sevdiğini söyle ve yrdım önerileri için onlara minnettar kal.Sevmeye çalışıyorlar ama her şeyi doğru görmüyorlar. YENİ HAYATIMDA NELERE HAZILIKLI OLMALIYIM? Işık karanlığı ortaya çıkarır. İnsanlar genellikle sana saldırır.İyiye her zaman saldırılır. Yolunda ilerlerken , birçok kişi seni yolundan çıkarmaya çalışacak. Ne yazık ki bir çok kişi rüyalarının peşinden gitmiyor.İçlerinde hissettikleri üzüntüden dolayı sana sert ve ani çıkışlarda bulunurlar. Onlara huzur dile.Yaptığın herşey için sorumluluğu kabul et.Mazeret bulma çünkü oklarını hemen sana çevirirler.Kaderin senin sorumluluğundur.Kimsenin seni yolundan çevirmesine müsaade etme. Hiç bir işi erteleme.Seveceğin çok insan,yaşayacağın çok rüya,tadacağın çok zevk var.Ertelemelerın hayatını çalmasına izin verme. DUA et. Olayı zihnınde gör, yapabileceğine inan,yolculuğuna devam et ve bitirildiğini gör. Öğrendim ki, bizi bir şeyi elde etmekten alıkoyacak tek şey KORKU. Görmek,inanmak,başlamak,devam etmek ve bitirmek. Fatma ÖNDER Foto. Kamboçya
BAŞARILI OLDUĞUMU NERDEN BİLECEĞİM?
“Kendi yarattığın kaderine ve rüyalarına doğru gidiyorsan, başarılı oluyorsundur.”
Aksilikler başarıya giden ilk adımlardır.Düşme korkusu ile hayatta kalamayız.
BAŞKALARI BENDEN BEKLENTİLERİNİ KARŞILAMAMI VE ONLARIN HAYATINI YAŞAMAMI İSTERSE VE DE BU İSTEDİKLERİNİN BENİM KADERİMLE UYUŞMADIĞINI GÖRDÜĞÜMDE NE OLACAK?
Seni anlayamadıkları için onları affedeceksin.Olumsuz duyguları hissetmene gerek yok.Sadece onları ne kadar çok sevdiğini söyle ve yrdım önerileri için onlara minnettar kal.Sevmeye çalışıyorlar ama her şeyi doğru görmüyorlar.
YENİ HAYATIMDA NELERE HAZILIKLI OLMALIYIM?
Işık karanlığı ortaya çıkarır. İnsanlar genellikle sana saldırır.İyiye her zaman saldırılır.
Yolunda ilerlerken , birçok kişi seni yolundan çıkarmaya çalışacak. Ne yazık ki bir çok kişi rüyalarının peşinden gitmiyor.İçlerinde hissettikleri üzüntüden dolayı sana sert ve ani çıkışlarda bulunurlar. Onlara huzur dile.Yaptığın herşey için sorumluluğu kabul et.Mazeret bulma çünkü oklarını hemen sana çevirirler.Kaderin senin sorumluluğundur.Kimsenin seni yolundan çevirmesine müsaade etme.
Hiç bir işi erteleme.Seveceğin çok insan,yaşayacağın çok rüya,tadacağın çok zevk var.Ertelemelerın hayatını çalmasına izin verme.
DUA et. Olayı zihnınde gör, yapabileceğine inan,yolculuğuna devam et ve bitirildiğini gör.
Öğrendim ki, bizi bir şeyi elde etmekten alıkoyacak tek şey KORKU.
Görmek,inanmak,başlamak,devam etmek ve bitirmek.
Fatma ÖNDER
Foto. Kamboçya

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.