BAZILARINI,,

BAZILARINI??
BAZILARINI??
Yeliz-Soner Arıca/ “ödül” VE “neredeydin” dinliyorum..
Şarkılar hayat, şarkılar anlatılamayan duygular,şarkılar ,,,,
Çok eski bi anı gelir bazen aklına ,,, oysa yazmamak için kendimi frenlediğim o kadar çok şey varki.
Herkesin bi şarkısı var bide hikayesi. Hiç düşmedi mi aklına,, hiç çalmadı mı o şarkı??
BAZI İNSANLARI ÇOK ÖZLEDİM,BAZILARINDAN HERGÜN DAHA ÇOK NEFRET ETTİM,BAZILARINA SON KEZ YAZMAK İSTEDİM,BAZILARIYLE HERGÜN KONUŞMAK.
BAZILARINA ANLATMAK İSTEDİM (uzun uzuunn anlatmak gerekiyordu bazı şeyleri biz ne yaptık?? ima etmekle yetindik), BAZILARINI SADECE DİNLEMEK,İÇLERİNDEN BAZILARINI GERÇEKTEN SEVMEK İSTEDİM, BAZILARI BENİ GERÇEKTEN SEVDİ. ( Ama bir daha asla o masumlukla sevemedim)
BAZILARINI İSTEMEDEN KIRDIM (sevdiğinin düşünmeden söylediği kırıcı bi söz seni yıllarca düşündürür,,senin düşünmeden söylediğin kırıcı bi söz aranıza yıllar sürecek neyse,neysee,uzun hikaye,,) ,BAZILARINI BİLEREK ÜZDÜM,BAZILARIYLAGÜLDÜM,BAZILARIYLA AĞLADIĞIM OLDU.
BAZILARIYLA ÇOK ŞEY PAYLAŞTIM,BAZILARIYLA KAVGALAR ETTİM,BAZILARINA SIRTIMI DÖNDÜM VE GİTTİM, BAZILARI BENDEN GİTTİ. AMA BEN BAZILARINI HİÇ UNUTMADIM. ( unuttuğum kimse yok,silinip giden degerler var, önemsiz gördüğüm kimse yok,önemini yıtırenler var sadece. ) BAZI UNUTTUĞUM SESLER VAR AMA SÖZLER HEP AKLIMDA.
EN SEVDİĞİM ŞARKININ UNUTTUĞUM SÖZLERİ GİBİ ,, BAZI INSANLARI da UNUTTUĞUM DOĞRU.
iNSAN YAPMAM DEDİĞİNİ YAPAR,SÖYLEMEM DEDİĞİNİ SÖYLER,HERKES HATA YAPAR,HERKES SEVDİĞİNİ BIRAKIR BAZEN.
BAZILARINA ÇOK GÜVENDİM ÇOK İNANDIM,,GÜVENMEKTEN,İNANMAKTAN,İYİNİYETTEN TÜM HAYALKIRIKLARIM.İFLAH OLMADIM,YARA BERE İÇİNDE KALDIM.KİMSE BANA ULAŞAMASIN DİYE ZIRHLARA SARDIM KENDIMI.
KAYBETMEK,GÜVEN KAYBETMEK,AŞKA OLAN İNANCIMI ZATEN KAYBETTİM BİR DE KENDİME OLAN GÜVENİMİ KAYBETMEK İSTEMİYORUM, O KADAR YILDIM Kİ HER ŞEYDEN,,
YAŞADIĞIM DEPREMLERİ BELKİ YÜZÜME BAKIP AZ ÇOK GÖREBİLİRSİN AMA KALBİMDEKİ YIKIMLARI,HASARLARI ASLA BİLEMEZSİN,GÖREMEZSİN.. İSTEMEDİĞİN BİRİYLE YAŞAMAK, ÖLÜMÜN BAŞKA TÜRLÜSÜDÜR.
Anladım ki anılarla onarılmıyor güçlü de olsa sevgiler.
YORGUNUM eski defterlerı kapatacak ama yenı bır sayfa acamacak kadar.
Anlatabılecegımden fazlasını gördum, gordugumden fazlasını anladım.
TUT Kİ BİR DALIM VE SANA KIRILDIM.
Fatma Önder ( 2013)

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.