Bolivya

Benim için “salağa yatıyorsun, kurnaz olduğunu düşünüyoruz ve zeki,yoksa bu kadar da olmaz, aklımız ile dalga geçme,,,gibigibi”” diyorlar) Salağa yattığım zamanlar oluyor)) (en eğlendiğim an) fakat rol yapmıyorum zira bana yapılmasını da istemem,en nefret ettiğim diyebilirim.Neysem o,,, Rol yaptığımı düşünüyorlar.. Sinir bozacak kadar duygusal biri ROL yapamaz.O gerçektir,saftır,doğaldır,nettir, İstemediğim de, gerçekten istemediğim içindir “kaçan kovalanır” mantığında olduğumdan değil.Bana göre değil “kaçan kovalanır” mantığı. Hiç hazetmem oyunları,düzenleri.Anlamıyorlar,anlamak istemiyorlar beni..Bende çaba sarfetmiyorum zaten anladığınız kadar)) Özenle inşaa ettiğin kuleleri, oyunla,düzenle,rol yaparak yıkanlar tanıdım.Sağ gösterip sol vurmak,,neden?? Ne kazandırır ki insana? Küfür etmen gerekiyorsa et, inanki bendeki değerin bin kat artar, kızman gerekiyorsa kız,bağır,çağır yeter ki oyun-düzen olmasın!! Dürüst ol,ne istediğini bil,net ol,kafa karıştırma,zihin bulandırma..NET olmak çok mu zor!!! Ben, insanların  hesap-kitapları ile başemedim, bu bana dert oldu..Ben de boyun eğmedim bu da onlara ders oldu. Bıraktım artık insanları anlamayı,keyfime bakıyorum. KEYFİM,HUZURUM ve BEN.. çok değerliyiz. ALLAH’tan başka sığınacak kimse bulamazsın…! Bilmiyorlar ALLAH’ım  / Bilselerdi yapmazlar dı… Benim düşüncem ve benı mutlu eden tek gerçek..:) FAtma ÖNDER
Benim için “salağa yatıyorsun, kurnaz olduğunu düşünüyoruz ve zeki,yoksa bu kadar da olmaz, aklımız ile dalga geçme,,,gibigibi”” diyorlar)
Salağa yattığım zamanlar oluyor)) (en eğlendiğim an) fakat rol yapmıyorum zira bana yapılmasını da istemem,en nefret ettiğim diyebilirim.Neysem o,,,
Rol yaptığımı düşünüyorlar.. Sinir bozacak kadar duygusal biri ROL yapamaz.O gerçektir,saftır,doğaldır,nettir,
İstemediğim de, gerçekten istemediğim içindir “kaçan kovalanır” mantığında olduğumdan değil.Bana göre değil “kaçan kovalanır” mantığı.
Hiç hazetmem oyunları,düzenleri.Anlamıyorlar,anlamak istemiyorlar beni..Bende çaba sarfetmiyorum zaten anladığınız kadar))
Özenle inşaa ettiğin kuleleri, oyunla,düzenle,rol yaparak yıkanlar tanıdım.Sağ gösterip sol vurmak,,neden?? Ne kazandırır ki insana?
Küfür etmen gerekiyorsa et, inanki bendeki değerin bin kat artar, kızman gerekiyorsa kız,bağır,çağır yeter ki oyun-düzen olmasın!!
Dürüst ol,ne istediğini bil,net ol,kafa karıştırma,zihin bulandırma..NET olmak çok mu zor!!!
Ben, insanların hesap-kitapları ile başemedim, bu bana dert oldu..Ben de boyun eğmedim bu da onlara ders oldu.
Bıraktım artık insanları anlamayı,keyfime bakıyorum. KEYFİM,HUZURUM ve BEN.. çok değerliyiz.
ALLAH’tan başka sığınacak kimse bulamazsın…! Bilmiyorlar ALLAH’ım / Bilselerdi yapmazlar dı… Benim düşüncem ve benı mutlu eden tek gerçek..:)
FAtma ÖNDER

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.