DUBAİ/2011

"Dünyanın en büyükleri” Dubai tarih adına çok fazla bir yatırım yapamayınca, tarihe adını yazdırmak için dünyanın en büyük, uzun, alışılmaz yerlerini yapmaya karar vermiş. Dünyanın en uzun binası Burj Khalifa, dünyanın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Dubai Mall, dünyanın en yükseğe fışkıran su şovu Waterfall hep onların eseri. Bu konuda da durmak dinlenmek bilmeyecek gibi bir tarzları var.
“Dünyanın en büyükleri”
Dubai tarih adına çok fazla bir yatırım yapamayınca, tarihe adını yazdırmak için dünyanın en büyük, uzun, alışılmaz yerlerini yapmaya karar vermiş. Dünyanın en uzun binası Burj Khalifa, dünyanın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Dubai Mall, dünyanın en yükseğe fışkıran su şovu Waterfall hep onların eseri. Bu konuda da durmak dinlenmek bilmeyecek gibi bir tarzları var.
Kanallarla birbirine bağlanan otel odaları, takayla götürüldüğün bar bölgesinde suya nazır manzara,  restoranlar, çarşı alanında nargile keyfi. Dubai'nin Venedik'i diyorlar.
Kanallarla birbirine bağlanan otel odaları, takayla götürüldüğün bar bölgesinde suya nazır manzara, restoranlar, çarşı alanında nargile keyfi. Dubai’nin Venedik’i diyorlar.
DUBAI, İNANILMAZ TEMİZ,DÜZENLİ,ÇOK ŞIK RESTORANLARIN OLDUĞU, ŞIK  VE MODERN BİNALARIN GÖZ ALICI İHTİŞAMI ,AKLIMDA KALANLAR..
DUBAI, İNANILMAZ TEMİZ,DÜZENLİ,ÇOK ŞIK RESTORANLARIN OLDUĞU, ŞIK VE MODERN BİNALARIN GÖZ ALICI İHTİŞAMI ,AKLIMDA KALANLAR..
ÇOCUKLAR VE DUABİ..GEZGINLER,,,
ÇOCUKLAR VE DUABİ..GEZGINLER,,,

DSC02004DSC02011

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.