HEDİYE

Birisinin gülmesine vesile olduğunuz zamanları düşünün.   Verebileceğin en büyük hediye SEVGİDİR.   Görüştüğünüz herkese HEDİYE verin.   Gençlerden öğrendiğiniz ve hayatınızı etkileyen olayları düşünün.   FİJİ adasına gitmek istiyorum:))) Uzağa en uzağa,,,kendimi bulmak,yenilenmek için,kendinizi kaybettiğiniz zamanlar oldu mu? Çemberin dışına çıkmak kime iyi gelmez ki??   Yazın reçeller yaparim HOBİ olarak:)))  yeşil üzüm ve şeftali reçeli bu yaz hediye vermek için yaptım. her yıl değiştiririm ..:))  İlla pahalı olmasına gerek yok. deneyin HEDİYE vermek sizi iyileştirebilir...bana iyi geliyor....istek de oluyor her yıl reçellerime...:)) ele emeği, göznuru, bi şiir,ufak bir not, bir saksı çiçek,ev tarhanası,erişte, ev salçası,,, uzar giderr...:))9 çok keyifli ve eğlenceliii... deneyinn...teşekkür ediceksiniz bana:)))
Birisinin gülmesine vesile olduğunuz zamanları düşÜNÜN
Verebileceğin en büyük hediye SEVGİDİR.
Görüştüğünüz herkese HEDİYE verin.
Gençlerden öğrendiğiniz ve hayatınızı etkileyen olayları düşünün.
FİJİ adasına gitmek istiyorum:))) Uzağa en uzağa,,,kendimi bulmak,yenilenmek için,kendinizi kaybettiğiniz zamanlar oldu mu? Çemberin dışına çıkmak kime iyi gelmez ki??
Yazın reçeller yaparim HOBİ olarak:))) yeşil üzüm ve şeftali reçeli bu yaz hediye vermek için yaptım. her yıl değiştiririm ..:)) İlla pahalı olmasına gerek yok. deneyin HEDİYE vermek sizi iyileştirebilir…bana iyi geliyor….istek de oluyor her yıl reçellerime…:)) ele emeği, göznuru, bi şiir,ufak bir not, bir saksı çiçek,ev tarhanası,erişte, ev salçası,,, uzar giderr…:))9 çok keyifli ve eğlenceliii… deneyinn…teşekkür ediceksiniz bana:)))

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.