Fatma Önder

Yazar değilim, ama yazamaz da değilim...

HEDİYE

Birisinin gülmesine vesile olduğunuz zamanları düşünün.   Verebileceğin en büyük hediye SEVGİDİR.   Görüştüğünüz herkese HEDİYE verin.   Gençlerden öğrendiğiniz ve hayatınızı etkileyen olayları düşünün.   FİJİ adasına gitmek istiyorum:))) Uzağa en uzağa,,,kendimi bulmak,yenilenmek için,kendinizi kaybettiğiniz zamanlar oldu mu? Çemberin dışına çıkmak kime iyi gelmez ki??   Yazın reçeller yaparim HOBİ olarak:)))  yeşil üzüm ve şeftali reçeli bu yaz hediye vermek için yaptım. her yıl değiştiririm ..:))  İlla pahalı olmasına gerek yok. deneyin HEDİYE vermek sizi iyileştirebilir...bana iyi geliyor....istek de oluyor her yıl reçellerime...:)) ele emeği, göznuru, bi şiir,ufak bir not, bir saksı çiçek,ev tarhanası,erişte, ev salçası,,, uzar giderr...:))9 çok keyifli ve eğlenceliii... deneyinn...teşekkür ediceksiniz bana:)))

Birisinin gülmesine vesile olduğunuz zamanları düşÜNÜN
Verebileceğin en büyük hediye SEVGİDİR.
Görüştüğünüz herkese HEDİYE verin.
Gençlerden öğrendiğiniz ve hayatınızı etkileyen olayları düşünün.
FİJİ adasına gitmek istiyorum:))) Uzağa en uzağa,,,kendimi bulmak,yenilenmek için,kendinizi kaybettiğiniz zamanlar oldu mu? Çemberin dışına çıkmak kime iyi gelmez ki??
Yazın reçeller yaparim HOBİ olarak:))) yeşil üzüm ve şeftali reçeli bu yaz hediye vermek için yaptım. her yıl değiştiririm ..:)) İlla pahalı olmasına gerek yok. deneyin HEDİYE vermek sizi iyileştirebilir…bana iyi geliyor….istek de oluyor her yıl reçellerime…:)) ele emeği, göznuru, bi şiir,ufak bir not, bir saksı çiçek,ev tarhanası,erişte, ev salçası,,, uzar giderr…:))9 çok keyifli ve eğlenceliii… deneyinn…teşekkür ediceksiniz bana:)))

Post a comment