HERKES KENDİ PENCERESINDEN BAKAR AŞKA.

HERKES KENDİ PENCERESINDEN BAKAR AŞKA.
Ben aşkında dozunda inişli-çıkışlı olanını severim,yaşam gibi!
AŞK?  
Aşk; ne büyük bi kelime değil mi? Herkese sadece bir defa hediye verilen. 
Kaybetmektir AŞK, Kazanma ihtimalının az olduğu bir kumar oyunudur AŞK, Özgürlüğünü  hibe etmektir AŞK,Köleliğe razı olmak, esir olmaktır AŞK,Olmayacak duaya amın demektir AŞK,
İmkansızı başaracağına inanmaktır, pes etmemektir AŞK,Uykusuzluktur,sürekli dalgınlık halidir AŞK.Kendinden vazgeçmektir, yemeğin en güzel yerini ayırmaktır AŞK , Kayıtsız şartsız teslim olmaktır AŞK, ÇATİŞMADIR 
 
Hayattınızda kımse varmı ile kalbınız de kımse varmı sorusunu cevabı aynı degıldır.Hayatımızda hep bırılerı olmustur doğanın kanunu bu, Ama kalbımızde hep tek kısılık yer vardır.
Şimdi çok uzaktasın! Çok olmasa da, uzaktasın işte! Aklım sende, acaba orada doğum gununu hatırlayanlar var mı?Yalnızlığı sevdıgını bıloyorum ama yınede hatırlanmakta  ıster dogum gununde.
Sen garip bır adamsın gercı,kendın bıle unutmus olabılırsın bu ozel gunu.Ben unutmadım!Gercek aşk nedır? kafamda deli sorular, bu yasadıgım ne?Pekı aşk gercek olmak zorunda mı?Seni seviyorum .Kalbınızde kımse varmı sorusuna EVET dıyebılecegım tek kısısın.Bu akşam bir dilim pastanın üstün, bir mum koyup, yoklugun ve ben dogum gunuunu kutlayacağız.Ufleyıp mumları bır dılek tutacagım. dogum gunun kutlu olsun eskımeyen sevgılı.
Fatma ÖNDER

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.