KADININ HASI NAZ YAPARMIŞ,,

Bugün  ARKADAŞLARLA sohbet ederken şanslı kadınları konuştuk.

Kadının hası naz yaparmış bana çok komik geliyor. Ben şımarıklık yapamam naz bilmem mesela.Bende o tipik kadınlardan olmak isterdim ama beceremem.Öğrenemedim.

Neden biri çıkıp bize “kadının hası naz yapar” demedi.Ya neden bize akıl veren çıkmadı.Kendi doğrularımız ile yaşadık ama bak mutlu da olamadık beraberliğimiz de.

Eee anlat enayiliklerini!!”Tırnağım varsa başımı kaşırım” iyi aferin sana yılın hizmetçi ödülü muhtamelen senindir.Kendi işimi kendim hallederim. Ampulde takarım, bilimum hırdavat işleride yaparım.

Kimseden medet ummam, çalışır kazanırım.Yılın tüm ödüllerini topladıkk..:))) Benim gibi 6-7 saf arkadaşım var,, öğüne öğüne yaptıklarını anlatan..

 Hepimizin ortak özelliği; güven sorunumuz var, güvenemiyoruz, teslim olamıyoruz, mükemmeli arıyoruz,gelecek kaygımız var,çocuklarımızla ilgili hayallerimiz var,en iyisini ararken farkında değiliz hep eksikl insanlarla  mücadele ediyoruz. Belkide zor olan bizleriz..Beni yakından tanıyanlar zor olduğumu söyler.. ben sadece manevıyat ve herkesın gorevlerını yerıne getırmesını isterim.

Anlamadığım, anlamakta zorlandığım,,Seni takmayan adamı önemsiyorsun,onu seviyordum dıyorsun,, Sevdiğin ne? Seninle vakitgeçirmeyen ,sıfır paylaşımın var , ,,,Sen aslında ne aradığını bilmiyorsun.. Olamam böyle…

Sonra, neden bi türlü doğru adamları seçemediğimizi soruyoruz birbirimize.

Bazı kadınlarda iyi duruyor., Erkek, kendine muhtaç onu kahraman gib ihissettıren kadınları seviyor..:))

 Bi abime sormuştum; “sevmiyorsun,saygı duymuyorsun,çocuklarının eğitimi konusunda güvenmiyorsun,beğenmiyorsun çok eksik buluyorsun ve yanında gururla taşımıyorsun.Neden berabersın” ben bırakırsam düşer.

— Peki hiç sorumluluk vermeyi denedınmi?

— yapamaz biliyorum..

— denemedıysen bılmezsın , anne olan her kadın çokgüçlüdür.daha fazla yazarsam kım olduğu anlasılır…bu kadar yeter..

Benim anladığım, güçlü kadın ,ver sorumluluğu, zaten o alır sorumluluğu, sende keyfıne bak.. Hiç kımse acımaz bize.Güçlü kadınların mutlaka A,B,C, planları vardır yapamayacağı iş yoktur.Canından,uykusundan,gözyaşından, verir.

Ben ne kadınlar gördüm dünyanın en çirkin kadını,,ama kocası ona dünyanın en seksi en güzel kadını muamelesı yapan..

Ben ne kadınlar gördüm dünya güzeli ama kocası onu B*k çuvalına sokmuş. çıkamıyo kadın ordan…

ALLAH, BECERİKSİZ,PÜSÜRLER ŞANSI VERSİNN,,AMİN!!

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.