KİM NE DEMİŞ, KİM NE YAPMIŞ BENİ HİÇ İLGİLENDİRMİYOR.

KİM NE DEMİŞ, KİM NE YAPMIŞ BENİ HİÇ İLGİLENDİRMİYOR.
 
MİLLET NE DEMİŞ,MİLLET NE YAPMIŞ?? SİZİ DE İLGİLENDİRMESE ŞAHANE OLUR.
GOZLERINIZI, ONUN-BUNUN HAYATINDAN CEKIN Kİİ KENDİNİZE VE HAYALLERİNİZE ZAMAN KALSIN.
SIZ NE YAPTINIZ VE NE YAPMAK ISTIYORSUNUZ, BUNU DUSUNECEGINIZ YIL OLSUN.
HAYAT, BAŞKALARININ HAYATLARI İLE MEŞGUL OLACAK KADAR UZUN DEĞİL.
BAŞKALARININ YAŞANTILARI İLE MEŞGUL OLMAYIP SADECE KENDİ DOĞRULARIMIZIN,İSTEKLERİMİZİN, HAYALLERİMİZİN PEŞİNDEN GİDERSEK KENDİMİZE ÇOKKKK ZAMAN KALIR.
ÇÜNKÜ, ZAMAN BİZ FARKINA VARMADAN HIZLA GELİP GEÇİYOR.

HAYAT, HAYAL ETTIKLERIMIZI GERCEKLESTIRMEK IÇIN KISA MI UZUN MU BILEMEDIM.
 
GELECEĞE UMUTLA BAKABİLMEK ICIN, HEDEFLERINE VE ISTEKLERINE ODAKLAN,,KENDINE ODAKLAN VE ODULLENDIR.AMA BENCIL OLMADAN.ÖZELLİKLERİNİZİ BELİRLEYİN.
NE KENDINIZE NE DE BASKASINA ACIMAYIN BEN BUNU ÇOK YAPIYORUM VE HEP ACINACAK DURUMDAYIM. BAŞIMA NE GELİRSE ACIDIĞIM INSANLARDAN GELDİ.. YAZDIKLARIMDAN DOLAYI ACILARIN KADINI BERDEN GIBI YASANTIM OLDUĞU IZLENIMI OLMUŞ DUYUMLARIMA GÖRE. BEN HAYATIN TÜM RENKLERİNİ SEVİYORUM ÖZELLİKLE DÜŞMEYE BAYILIYORUM EN BÜYÜK MUTLULUĞU KALKTIĞIMDA YAŞIYORUM. RABBİME HER SANİYE ŞÜKREDİYORUM, YAŞADIKLARIMA,SAHIP OLDUKLARIMA,OLAMADIKLARIMA,,DUYDUĞUMDA KIRILIRIM,ÜZÜLÜRÜM AMA O KADAR, BİLDİĞİM YOLDAN ASLA DÖNMEDİM, DÖNMEM,, YAPACAĞIMI YAPAR, BİLDİĞİMİ OKURUM.BEN KARAR VERİRİM, ONUN BUNUN OTURMAMIŞ EGOSU DEĞİL..YOLUM VE YOLCULUKLARIM / İLKELERİM / 
 
BAZI INSANLAR TANIDIM,YAPILAN TUM GUZELLIKLERI ELESTIREN,KISKANAN,TÜM GÜZELLİKLERE SAHIP OLMAK SADECE VE SADECE ONLARIN HAKKIYMIŞ GİBİ ACIMASIZCA İNCİTEN.
 
2014 SASIRMAKLA GECTI. O BUNU ASLA YAPMAZ, SOYLEMEZ DEDİĞİM HERKES TAM DA ONU YAPTI VE SOYLEDI.EMPATI KURDUĞUM ZAMANI HAYALLERİMİ GERCEKLESTIRMKE ICIN HARCASAYDIM ŞU AN ZİRVEDEYDIM:))
 
2014 de EN ÇOK KULLANDIĞIM ;  NEDEN??? NE YAPMIŞ OLABILIRIM Kİ ??   ALLAH ÇOK BÜYÜK,,
2015 BU CUMLELERI KURDUĞUM BUNLARLA ZAMAN GECIRDIGIM BI YIL OLMASIN…
 
2015 yılından tek istediğim daha doğrusu RABBİMDEN 2015 için isteğim; Ailemdeki herkesin ve sevdiklerimin sağlıklı,huzurlu olmaları ve uzun yıllar yaşamımda kalmaları. Geri kalan herşey boş.
 
ÜLKEM İÇİN, ÖZELLİKLE ÇOCUKLAR İÇİN AYDINLIK GÜNLER OLSUN,ÖZGÜRLÜK OLSUN,ADALET OLSUN,EŞİTLİK OLSUN,ÇOCUKLAR ÖLMESİN,ANA-BABALARIN CİĞERİ YANMASIN,,
VE 2014 GİDERKEN BAZILARINI DA YANINDA GÖTÜRSÜN..:))))
 
NOT: Bİ ARA HACİVAT İLE KARAGÖZÜN HIKAYESİNİ YAZMAK İSTİYORUMM…:)))
 
Fatma ÖNDER

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.