Malaga/2014

Müziğim bana eşlik ediyor, yol arkadaşım. Fonda,Lara Fabian Je T'aime söylüyor, dalıp gitmişim uzaklara. İçimden sana akmak geliyor,iç sesim durduruyor, frene basıyorum.Aklım dur diyor, gönlüm yürü,, Sakladığım bu katı düşüncelerim yüzünden kendimi sakınıyorum belki,,Belkide doğrusunu yapıyorum,,Bilmiyorum,,Tam bu noktada aklım karışıyor. Lara Fabian nasıl içten söylüyor şarkıyı, özellikle seni seviyorum diye haykırdığı yerlerde. Merak edip öğreniyorum  "Je T'aime"  seni seviyorum demekmiş.:) Elimde değil, gözümden bir damla yaş süzülüyor. Oysa en son ne zaman birini sevdiğimi  bile hatırlamıyorum. Yalnız değilsin mesajı veriyor evren.Sende aşkı yaşamayı hakediyorsun diyor belki ama ben içimi kemiren bu kuruntulardan kurtulamıyorum. Sanmaki burnum büyük,asla, ukalalığımdan değil kaçışım.Daha önceki kırgınlıklarımdan aldığım derslerden. Frene basa basa gidiyor benim ruhum, bir bıraksam akacak belki sana ama durduruyorum. İçimden sana inanmak geliyor, gelmiyor değil. Belki de en çok şu hayatta sana inanmak  istiyorum.Aceleye gerek yok,doğru zamanda,doğru sebeble,doğru kişiyle olacaksa eğer, beklemeye değer.. Malaga-2014
Müziğim bana eşlik ediyor, yol arkadaşım.
Fonda,Lara Fabian Je T’aime söylüyor, dalıp gitmişim uzaklara.
İçimden sana akmak geliyor,iç sesim durduruyor, frene basıyorum.Aklım dur diyor, gönlüm yürü,,
Sakladığım bu katı düşüncelerim yüzünden kendimi sakınıyorum belki,,Belkide doğrusunu yapıyorum,,Bilmiyorum,,Tam bu noktada aklım karışıyor.
Lara Fabian nasıl içten söylüyor şarkıyı, özellikle seni seviyorum diye haykırdığı yerlerde.
Merak edip öğreniyorum “Je T’aime” seni seviyorum demekmiş.:)
Elimde değil, gözümden bir damla yaş süzülüyor.
Oysa en son ne zaman birini sevdiğimi bile hatırlamıyorum.
Yalnız değilsin mesajı veriyor evren.Sende aşkı yaşamayı hakediyorsun diyor belki ama ben içimi kemiren bu kuruntulardan kurtulamıyorum.
Sanmaki burnum büyük,asla, ukalalığımdan değil kaçışım.Daha önceki kırgınlıklarımdan aldığım derslerden.
Frene basa basa gidiyor benim ruhum, bir bıraksam akacak belki sana ama durduruyorum. İçimden sana inanmak geliyor, gelmiyor değil.
Belki de en çok şu hayatta sana inanmak istiyorum.Aceleye gerek yok,doğru zamanda,doğru sebeble,doğru kişiyle olacaksa eğer, beklemeye değer..
Malaga-2014

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.