maske,,

BUGÜN, BAKIM GÜNÜ,YÜZÜMÜZE MASKE YAPIYOR VE SAÇLARIMIZA ARGAN YAĞI SURUYORUZ VE YA FARKLI BAKIMLAR... BEN ARGAN YAĞI KULLANIYORUMSAÇIMA. YÜZ MASKEM DEĞİŞİYOR. KENDİM EV DE NE BULURSAM.  Patates i rendele göz altına iyi geliyor. kivi salatalık rondodan geçir yüze sür, baL,mısırunu,limon üçlüsü. tabii cilt türü de önemli, ben karmayım.. kil maskesi cildime iyi gelmez mesela...:)))  cildimize mutlaka ama mutlaka vakıt bulup bakmalıyız...bi ara yumurta akını deneYın cıldınıze... AKSAM BUZLUĞA LİMON-SODA KOYABILIR SABAH BUZLARI YUZUNUZDE GEZDIREBILIRSINIZ.. HEPSI DENEMIS TARIFLERR...KREMLERIM OLMAZSA OLMAZ!
BUGÜN, BAKIM GÜNÜ,YÜZÜMÜZE MASKE YAPIYOR VE SAÇLARIMIZA ARGAN YAĞI SURUYORUZ VE YA FARKLI BAKIMLAR… BEN ARGAN YAĞI KULLANIYORUMSAÇIMA. YÜZ MASKEM DEĞİŞİYOR. KENDİM EV DE NE BULURSAM.
Patates i rendele göz altına iyi geliyor. kivi salatalık rondodan geçir yüze sür, baL,mısırunu,limon üçlüsü. tabii cilt türü de önemli, ben karmayım.. kil maskesi cildime iyi gelmez mesela…:))) cildimize mutlaka ama mutlaka vakıt bulup bakmalıyız…bi ara yumurta akını deneYın cıldınıze… AKSAM BUZLUĞA LİMON-SODA KOYABILIR SABAH BUZLARI YUZUNUZDE GEZDIREBILIRSINIZ.. HEPSI DENEMIS TARIFLERR…KREMLERIM OLMAZSA OLMAZ! BU MASKE “VİETNAM DA YAPILDI” :)))

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.