MENOPOZ

MENOPOZ,,,,
(AHMET MARANKİ sayfasından kopya;)

Malzemeler ; Aslanperçemi / civanperçemi / çobançantası / ada çayı / hayıt tohumu( hepimizin evin de bal,limon,soğan vardır)

tum malzemeler kaynar suya atılacak, üstü kapatılacak, 10 dk. demlemeye bırakılacak ve en az 4 hafta soğan kürü 21 gün..şifa önce RABBİMDEN,,
Erken Menopoz Tedavisi için bitki çayı tarifi:
Şu dört bitki erken menopoz, sancılı adetler, ateş basmaları gibi şikayetlere çok iyi gelir. Aslanpençesi, civanperçemi, çobançantası, ada çayı. Bu dört bitkiyi isterseniz ayrı ayrı yada isterseniz hepsini karıştırıp demliyorsunuz. İçine 1 kaşık bal atarak tüketiyorsunuz. Sancılı adetleriniz, miyom kistleriniz, iltihaplarınız varsa 1 hafta içinde bunların yok olduğunu göreceksiniz. Hiçbir yan etkisi yok.

Menopoz öncesinde başlayan terleme, iç sıkıntısı, depresif hallere Civanperçemi kürü

Menopoz öncesinde başlayan terleme, iç sıkıntısı, depresif halleri, menopoz döneminde daha da şiddetlenen sıkıntı verici durumları tölare etmek için kullanılacak en etkili bitkilerden birisi de Civanperçemidir.
Civanperçemi kürü Kullanımı
Yarım tatlı kaşığı ince kıyılmış civanperçemi bir bardak kaynar suya atılır. On dakika üstü kapalı olarak demlenir. Süzüldükten sonra tatlandırmadan aç karnına veya öğün aralarında günde 2-5 bardak içilir.günlük çay içiminizi de aksatmadan 4 haftalık bir kür düzenlediğinizde Civanperçeminin menopoz sıkıntıları üzerindeki olumlu etkisinin fark edileceğini belirten uzmanlar Civanperçemini gebelik sürecinde kullanılmamasını öneriyorlar.Her şey dahil programında menopoz sorununun yanlış beslenme alışkanlıklarından kaynaklandığını  söyleyen Maranki Menopoza giren bayanların mutlaka kullanmasını istediği kür şöyleAhmet Maranki Menopoz kürü
Malzemeler1 Tatlı kaşığı hayıt tohumu
1 Tatlı kaşığı adaçayı
1 Litre suUygulanışı
Malzemelerin tamamını kaynama noktasına gelinceye kadar ısıtıp(kaynatılmayacak) her gün 1 bardak içilmesini Karışımı miyom-kist,iltihabi kadın hastalıkları, düşük yapanların kullanmasını önerdi

Ahmet Maranki Menopoz için Aslanpençesi kürü

Ahmet Marankinin menopoz için ikinci önerisi aslan pençesi bitkisini bir bardak sıcak suda bekletip biraz bal ilave ederek yapacağınız karışımında faydalı olacağını söyledi.

Malzemeler:
* 10 gr civanperçemi,
* 500 gr su
* 1 tatlı kaşığı bal,
* 1 kaç damla limon suyu

Hazırlanışı ve Kullanım Şekli: Suyun içene civanperçemini atıp, 3 taşım kaynatın. Acı bir su elde edeceksiniz. Bu suyun içine 1 tatlı kaşığı bal ve bir kaç damla limon sıkıp, güünde 2 fincan için.
Ahmet Marankinin, hanımlar için diğer önemli önersi ise, meme kanseri ile ilgili.  Bu bitkisel kür ayrıca menapoz sıkıntılarını hafifletirken, rahim kanserini de önelemeye yardımcı.

 

Ahmet Maranki Meme Kanserine karşı önleyici etkili çay tarifi

 Malzemeler
* Civanperçemi,
* Aslanpençesi,
* Çobançantası,
* Ada çayı

Hazırlanışı ve Kullanım Şekli: Bu bitkilerin ya hepsi birlikte eşit miktarlarda, çay gibi demlendirerek, ya da ayrı ayrı çay gibi demlendirip, dönüşümlü olarak içmek suretiyle kullanabilirsiniz.

 

Ahmet Maranki kistler ve miyomla iltihaplanmalara karşı soğan suyu kürü .

Ahmet Maranki rahimlerdeki kist, miyomlar ve iltihaplanmalara soğan suyu kürü uygulanmasını tavsiye etti.

Ahmet Maranki soğan suyu kürü

1 tane soğanı elinitle ezin,  kabukalarını soymadan yarım litre suya koyup kaynatın.
Süzdükten bal ya da pekmezle tatlandırarak sabah ve akşam birer çay bardağı için.

Bu kürü 21 gün uygulayın.

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.