YAĞMUR

Yağmur öncesi gökyüzünde ki bulutlar bana hep karanlığın arkasından gelecek olan aydınlığı hatırlatır. Yağmur; umudun ve huzurun simgesi,,yağmur bana temizliği hatırlatıyor derin bir arınma duygusu sarıyor içimi,içimde tortu yapmış acıların,birikmiş hüzünlerin yağmur damlalarıyle akıp gittiğini hissetmek tuhaf bir  huzur veriyor bana. YAĞMUR; “ İnancın olsun, dayan ve bil ki bütün dünya ve içindeki herşey muhteşem bir temizlenme içinden geçiyor.Herşey gerçekten çok iyi durumda çünkü herşey benim planım doğrultusunda akıyor. Mükemmel bir huzur içinde ol.”  Yüce rabbım’ın bizlere mesajı ..Görmeyi seçtiğimizde o kadar çok mesaj var kı evrende..Önemsiyorum doğayı, biz doğaya ne kadar iyi davranırsak RBBIM de bize o kadar iyi davranacak kuşkusuz. Fatma ÖNDER
Yağmur öncesi gökyüzünde ki bulutlar bana hep karanlığın arkasından gelecek olan aydınlığı hatırlatır. Yağmur; umudun ve huzurun simgesi,,yağmur bana temizliği hatırlatıyor derin bir arınma duygusu sarıyor içimi,içimde tortu yapmış acıların,birikmiş hüzünlerin yağmur damlalarıyle akıp gittiğini hissetmek tuhaf bir huzur veriyor bana.
YAĞMUR; “ İnancın olsun, dayan ve bil ki bütün dünya ve içindeki herşey muhteşem bir temizlenme içinden geçiyor.Herşey gerçekten çok iyi durumda çünkü herşey benim planım doğrultusunda akıyor. Mükemmel bir huzur içinde ol.” Yüce rabbım’ın bizlere mesajı ..Görmeyi seçtiğimizde o kadar çok mesaj var kı evrende..Önemsiyorum doğayı, biz doğaya ne kadar iyi davranırsak RBBIM de bize o kadar iyi davranacak kuşkusuz.
Fatma ÖNDER

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.