YAZMAK, YAŞAMAKTIR,,

4 günlük kısa bir tatilin ardından yazmaya devam...Bloğumu özledim:))) Ben bilmeden yazıyorum.Yazı beni nereye götürürse.Çok keyifli oluyor.Yazıyorum,saçmalıyorum,eğleniyorum. Bilmeden yazmak çok keyifli. Bilmediğin bir yolda YOL seni nereye götürürse. Sürprizler her zaman vardır bilinmeyen de.Yeni keşifler,yeni kelimelere,yeni hikayeler,kahramanlar.. Yüzlerce yazı yazabilirim,yazdıkça saçmalayabilir, saçmaladıkkça yazabilir,konudan konuya atlayabilir,insanın aklındaki soruyu unutturabilirim. Hedef yok oysa ben hedefsiz yaşayamam ki. 2015 de hedefim yok.Yol beni nereye götürürse.Varış noktam yok,acelem yok,gitmem gereken yer ok, yok,yok,,yookk,,, Hedefsizce, keşfederek, hayatın akışına bırakıyorum herşeyi. Hiç aklıma gelmeyen birilerine, bir yerlerde dokunurum belki.. Arkadaşıma ,"bir konu bul yazayım" dedim. "Beni yazacak olsan nasıl bir hikaye çıkarırsın" dedi. ve  bu fotoları da o arkadaşım  çekti.. yazdığım hikayeyi beğendi biraz itiraz etti.Hiç birimiz gerçeklerle yüzleşmek istemeyiz. Hikayeyi  şu anda yazarsam kimliği deşifre olacak. fakat en kısa zaman da paylaşıcam yazıyı. YAZMAK, YAŞAMAKTIR.YAZI BİZİ ÇOĞALTIR.HAFİFLEDİĞİMİZİ HİSSEDERİZ. SAYFALARCA YAZI YAZABİLİRİM.tavsiye ederim. Fatma ÖNDER
4 günlük kısa bir tatilin ardından yazmaya devam…Bloğumu özledim:)))
Ben bilmeden yazıyorum.Yazı beni nereye götürürse.Çok keyifli oluyor.Yazıyorum,saçmalıyorum,eğleniyorum. Bilmeden yazmak çok keyifli. Bilmediğin bir yolda YOL seni nereye götürürse. Sürprizler her zaman vardır bilinmeyen de.Yeni keşifler,yeni kelimelere,yeni hikayeler,kahramanlar..
Yüzlerce yazı yazabilirim,yazdıkça saçmalayabilir, saçmaladıkkça yazabilir,konudan konuya atlayabilir,insanın aklındaki soruyu unutturabilirim.
Hedef yok oysa ben hedefsiz yaşayamam ki. 2015 de hedefim yok.Yol beni nereye götürürse.Varış noktam yok,acelem yok,gitmem gereken yer ok, yok,yok,,yookk,,,
Hedefsizce, keşfederek, hayatın akışına bırakıyorum herşeyi. Hiç aklıma gelmeyen birilerine, bir yerlerde dokunurum belki..
Arkadaşıma ,”bir konu bul yazayım” dedim.
“Beni yazacak olsan nasıl bir hikaye çıkarırsın” dedi. ve bu fotoları da o arkadaşım çekti..
yazdığım hikayeyi beğendi biraz itiraz etti.Hiç birimiz gerçeklerle yüzleşmek istemeyiz. Hikayeyi şu anda yazarsam kimliği deşifre olacak. fakat en kısa zaman da paylaşıcam yazıyı.
YAZMAK, YAŞAMAKTIR.YAZI BİZİ ÇOĞALTIR.HAFİFLEDİĞİMİZİ HİSSEDERİZ. SAYFALARCA YAZI YAZABİLİRİM.tavsiye ederim.
Fatma ÖNDER

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.