BİR KADIN SEVDİM!

Bazen eline bir resim geçer seni çok eskilere götürür; ne güzel insanın dudağının kenarında anıları yad ederken bi tebessüm olması. Güldüm, hüzünlendim,mutlu oldum ama kızmadım. Ayak üstü yaşanmaya çalışılan bi AŞK hıkayesıydi bizimki.Sorsa birileri ne adı var nede anlamı içimizde. sadece “seniseviyorum” geçiyordu yüreğimden. Bunu anlatmak için fırsatlar kollarken, farkında olmadan hata yaptım.Tüketecek ne varsa tüketik.Bitmedi mi öfken?
Beni kırıyor ve yaralıyordun. Ne zaman kalbimi kırsan, canımı acıtsan, kırılan gururumu bir kenara bırakıp bize üzülüyordum.
Başkası yapsa aynısını bi daha yüzüne bakmam ama bıze kıyamıyordum. Belkide en beceremediğimiz şeydi anlaşmak.Hayatlarımızda değil belki ama hayallerimizde kalmayı basardıgımızı dusunuyorum.Birinin hayatında olmak mı yoksa hayalınde kalmak mı daha güzel bilemedim. Sonra yollarımız ayrıldı, ya kalplerimiz? Ömür akıp geçti zaten. Esasında ne kadar birbirimize ait olduğumuzu anladık ama artık çok geç. Başka hayatlar kurduk.Bıraktım içimizde kalsın bu sevda , bu yarım kalmışlık duygusu. Zaman diyelim ,Doğru zamanda karşılaşmadık dıyelım, kader diyelim. Bu hayatta herkesin bi şarkısı bide hikayesi var.Ne kadar çırpınsak da sonucu değiştiremiyoruz. Her ne kadar hikaye bizim olsa da kader şekillendiriyor yaşantımızı.
BAK AKLIMA NE GELDİ. HAYAL KURDURAN MI HAYALİNİ GERCEKLESTIREN Mİ DESELER HİÇ TEREDDÜT ETMEDEN HAYAL KURDURAN DERİM..
Bir kadın sevdim, gözlerin de kaybolduğum geceler oldu. Bir kadın sevdim, yıllarca kimseye söylemeden. Kırdı, incitti ama hiç bıkmadım sevmekten. Seni sevmek için özel sebebler aradım, çoğu zaman bulamadım. Ben de karşılık beklemeden sadece sevdim. Ellerini, gözlerini, gülüşünü, sesini, yürüyüşünü severdim. Canımı çok yaktı sevdası. Hiç benim olmadı. Bıraz maymun iştahlıydı. Ben biz zamanlar bir kadını öyle güzel sevmiştim ki;önüme ardıma bakmadan, sınır tanımadan, hiç eksilmeden hep aynı heyecan ve istekle sevmiştim. Sen hiç, gördüğün tüm rüyaları ona yordun mu? Gördüğüm rüyaları hayra yormakla geçti bi zaman. Ben bir kadın sevdim;herkese gösterdiği merhamet duygusu nedense bende iptal! Ben bir kadın sevdim. Gözleri gözlerime değdi.
Rumuz: 10 KASIM ; Bu akşam bir dilim pastanın üstüne , bir mum koyup, yoklugun ve ben dogum gunuunu kutlayacağız. Ufleyıp mumları bır dılek tutacagım. dogum gunun kutlu olsun eskımeyen sevgılı. Seni seviyorum .Şimdi çok uzaktasın!

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.