BUGÜN PAZAR,,

Bugün günlerden pazar,,
Bizim mutfakta vakıt geçirme günümüz..:))
Güzel RABBİM büyük oğlumun yeme sorunu olduğu için asla ama asla ikinci bi çocuğa sıcak bakmamıştım. Çünkü büyük oğlum çok zor bir çocuktu. Asla uyumaz, yemek yemez ve çok ağlayan bi çocuktu.Ömrü uzun olsun zor bir çocuktu.O zorluk eskiye oranla nispeten azalsa da devam ediyor.. Miniğim de zor ama en azından yeme sorunu yok. birine “ye yee” diğerine “az ye” :)) gecenin bi vakti canımız ne çekerse isterse evimiz de malzeme varsa mutlaka yaparız..Hamileliğim suresınde tek ettıgım dua sağlıktan sonra “yeme sorunu olmayan bı cocuk ver RABBIM” di.. bu arada yaza kadar hatta bahara kadar 60 kilo olursam üzülürüm.
Neyse, geçen kış patlamış mısır ile aramız şahaneydi. her akşam iş yerin de saat 5 olunca heyecan sarardı beni eve gidecek mısır patlatacak guzel bı fılm acacak yazı yazacak ve muzık dınleyecektım… Bu kış farklı zevkler..
tam patlamış mısırların bedenımde yarattıgı goruntuyu yok ettım derken yaz bitti. kıs basladı.. yok yokk kılo verme ısı zor…
Poğaçanın tarıfını de vermıyeyım artık .. çok bılıyo ızlenımı vermek ıstemıyorumm.:))))
IKI GUNDUR ÇOK YAZDIM BU AKSAM PAYLASICAM INSALLAH:))) sevdiklerinizle mutlu olabılecegınız keyıf alabılecegınız tum guzellıklerı yasatsın RABBIM:))

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.