Fatma Önder

Yazar değilim, ama yazamaz da değilim...

His

HAYAT bu aralar beni öyle hallere soktu ki, doğrularla yanlışlar yer değiştirdi.Nasıl yer değiştirdiler, ben nasıl görmedim, anlamadım. Tüm zorlukların,engellerin ardından yaptığım zafer işareti bile gülşaha bir çay siparişi verir gibi oluyor. Ağlamam gereken yerlerde ağlayamıyorum,ingilizce eğitim alırmısınız diyen anketörleri dinliyorum,lazer epilasyonu alırmısınız dıyen adamı terslemiyorum,herkesi sabırla dinliyorum, trafıkte kuralları ihlal eden şöforleri anlamaya çalışıyorum hatta bi sorunları olduğu ıcın dalgın olduklarını düşünüyorum,his yapıyorum biraz.Karşıdan gelen arabanın kaza olmuş dönun uyarılarına hislenip,,, demem o kı hep his hep his...bi acayip oldum yıne..

HAYAT bu aralar beni öyle hallere soktu ki, doğrularla yanlışlar yer değiştirdi.Nasıl yer değiştirdiler, ben nasıl görmedim, anlamadım.
Tüm zorlukların,engellerin ardından yaptığım zafer işareti bile gülşaha bir çay siparişi verir gibi oluyor.
Ağlamam gereken yerlerde ağlayamıyorum,ingilizce eğitim alırmısınız diyen anketörleri dinliyorum,lazer epilasyonu alırmısınız dıyen adamı terslemiyorum, ucuz yerlerden alışveriş yapma  dıyen arkadaşımı dinliyorum hatta herkesi sabırla dinliyorum, trafıkte kuralları ihlal eden şöforleri anlamaya çalışıyorum hatta bi sorunları olduğu ıcın dalgın olduklarını düşünüyorum,his yapıyorum biraz.Karşıdan gelen arabanın kaza olmuş dönun uyarılarına hislenip,,, demem o kı hep his hep his…bi acayip oldum yıne..

Post a comment