Kadın olmak..

NAMUS BEYINDEDIR. BUNU OĞRENEMEDIGIMIZ SURECE BİZDEN Bİ B*K OLMAZ!!!!  KADINLAR DA EN AZ ERKEKLER KADAR SUÇLUDUR!!  YARGILADIKLARI,ELEŞTİRDİKLERİ,KINADIKLARI, CEHALETTERİNİ N önüne geçemedikleri,ANLAMAYA ÇALISMADIKLARI  VE KADININ YANINDA DİK DURAMADIKLARI İÇİN!!! ETRAFIMIZDA ONLARCA KADIN VAR,, KOCASI ALDATIYOR, SUCLU KIM?? KOCASININ BERABER OLDUĞU KADIN!! KOCANI NEDEN SUÇLAMIYOSUN.  şiddet gören kadın için; "hakedıyor" dıyebılıyor kadın.. KOCASI İFTİRA ATIYOR,KUCUMSUYOR,ELEŞTİRİYOR, KADIN, KOCASININ YANINDA.. NEDEN!! O KADIN HAKEDIYOR!!! GECE DISARI CIKIYOSUN, " NE İŞİN VAR SENIN SOKAKTA" NEDEN?? ÇUNKU KADINSIN,, HELE BIRDE BOŞANMIS KADIN İSEN  VAY HALINE... NEYSEKİ ARTIK BENIM GIBI ,BİZİM GIBI KADINLAR  VAR..KAFA TUTAN,İSYAN EDEN, DOĞRULARINDAN TAVIZ VERMEYEN, DİLEDİĞİ GİBİ YASAMA HAKKINI ELDE ETMEK ICIN UGRAS VEREN. HESAP SADECE ALLAH' A VERILIR!!  VE BU HAYTTA SEVDIKLERININ YUZUNE, YÜZÜN KIZARMADAN BAKABILIYORSAN NE MUTLU KI SANA DOĞRU YOLDASIN. -- Artık evlen oğlum ailen mürvetini görsün yaş  olmuş 30. -- Abla evlenecek kız mı var hepsi pert'e çıkmış. -- sen evlenecek adammısın, evlenmeden beraber olmayı sen ıstedın.  dedim.. şaşırdı. böyle bı tepkı beklmıyordu. Çalıştığım şirkette uzanca bi süre SATINALMAYA baktım sorumlu olarak. öNCELİĞİLİM HEP KADINLAR OLDU ONLARLA ÇALIŞMAK İSTEDİM .FİYAT VE SARTLAR AYNI ISE TERCIHIM HEP BAYANLAR OLDU. HALA DA ÇOK SEVMEM ERKEKLER ILE CALISMAYI!!  NEYSE... GÜZEL GÜNLERİMİZ OLSUN.HA BIRDE BEN ERKEK SIĞINMA EVLERININ OLDUĞU Bİ ULKE ISTIYORUM... Fatma ÖNDER
NAMUS BEYINDEDIR. BUNU OĞRENEMEDIGIMIZ SURECE BİZDEN Bİ B*K OLMAZ!!!!
KADINLAR DA EN AZ ERKEKLER KADAR SUÇLUDUR!!
YARGILADIKLARI,ELEŞTİRDİKLERİ,KINADIKLARI, CEHALETTERİNİ N önüne geçemedikleri,ANLAMAYA ÇALISMADIKLARI VE KADININ YANINDA DİK DURAMADIKLARI İÇİN!!! ETRAFIMIZDA ONLARCA KADIN VAR,, KOCASI ALDATIYOR, SUCLU KIM?? KOCASININ BERABER OLDUĞU KADIN!! KOCANI NEDEN SUÇLAMIYOSUN.
şiddet gören kadın için; “hakedıyor” dıyebılıyor kadın..
KOCASI İFTİRA ATIYOR,KUCUMSUYOR,ELEŞTİRİYOR, KADIN, KOCASININ YANINDA.. NEDEN!! O KADIN HAKEDIYOR!!! GECE DISARI CIKIYOSUN, ” NE İŞİN VAR SENIN SOKAKTA” NEDEN?? ÇUNKU KADINSIN,, HELE BIRDE BOŞANMIS KADIN İSEN VAY HALINE… NEYSEKİ ARTIK BENIM GIBI ,BİZİM GIBI KADINLAR VAR..KAFA TUTAN,İSYAN EDEN, DOĞRULARINDAN TAVIZ VERMEYEN, DİLEDİĞİ GİBİ YASAMA HAKKINI ELDE ETMEK ICIN UGRAS VEREN. HESAP SADECE ALLAH’ A VERILIR!! VE BU HAYTTA SEVDIKLERININ YUZUNE, YÜZÜN KIZARMADAN BAKABILIYORSAN NE MUTLU KI SANA DOĞRU YOLDASIN.
— Artık evlen oğlum ailen mürvetini görsün yaş olmuş 30.
— Abla evlenecek kız mı var hepsi pert’e çıkmış.
— sen evlenecek adammısın, evlenmeden beraber olmayı sen ıstedın.
dedim.. şaşırdı. böyle bı tepkı beklmıyordu.
Çalıştığım şirkette uzanca bi süre SATINALMAYA baktım sorumlu olarak. öNCELİĞİLİM HEP KADINLAR OLDU ONLARLA ÇALIŞMAK İSTEDİM .FİYAT VE SARTLAR AYNI ISE TERCIHIM HEP BAYANLAR OLDU. HALA DA ÇOK SEVMEM ERKEKLER ILE CALISMAYI!!
NEYSE…
GÜZEL GÜNLERİMİZ OLSUN.HA BIRDE BEN ERKEK SIĞINMA EVLERININ OLDUĞU Bİ ULKE ISTIYORUM…
Fatma ÖNDER

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.