Teşekkürler HAYAT

Sağlıklı ve kaliteli bır yasam istıyorum.Şu hayattaki tek isteğim ailemdeki herkesin ve sevdiklerimin sağlıklı, huzurlu olmaları ve uzun yıllar yaşamımda kalmaları.Geri kalan herşey boş.. Hayat sırrına çevrendekilere inat her geçen gün biraz daha yaklaşmışsan çok fazla şükretmelisin:) Güzellikler şükretdikce çoğalır. Ailemin sıcacık sevgisi,desteği ve ışığı için şükürler olsun. Ailem,sevdiklerim,gönül dostlarım, benim enerji kaynaklarım! Güzellikler yaşatan dostlarım bana hayatın,yaşamın muhteşem olduğunu.. Her çirkinliğin güzellikle ödüllendirileceğini öğretti. Elini sen olduğun için tutan pırlantalarında, seni SEN olduğın için sevenler,yüreğini sana sonsuza kadar açanlar, Birlikte güldüğüm,birlikte ağladığım,eşsiz paylaşımlarımız için, sizinle yudumladığım çaylar için,elimi tuttuğunuz için, sevgi dolu anlar için,nefes aldığım için,AİLEM ve DOSTLARIM için bin şükür.. TEŞEKKÜRLER HAYAT! Kendimi hiç olmadığım kadar güçlü hissediyorum. Sen kendini MUTLU etmezsen seni kimse mutlu edemez, sen GÜLÜMSE,yeter ki gülümse HAYAT sana gülümsüyor. seni seviyorum HAYAT,yaşattıkların için, yaşadıklarım için,yaşayamadıklarım için,eksiklerim için,kayıplar,kazanımlar için,olumlu-olumsuz ne yaşadıysam,hayatıma giren-çıkan insanlar için,, saatlerce kahkaha attıranlar,neşesi,içtenliği,samimiyeti,nezaketi ile hayatımı eğlenceli yapanlar ve gardıyanlıklarından fenalık gecırdıklerım..:))) için, Ailem ve sevdiklerimle dolu dolu bir yaşam! Hayatın tüm renklerini yaşattığın için,baharlar,kışlar için, HER GÜN BİRAZ DAHA İLERİYE GİDEREK VE BAZEN GERİYE GİTTİĞİM DE, “dur ve sakin ol, alman gereken ders var,bi üst sınıfa kolay geçemezsin mesajı” durdum,dinlendım,,sonra..KOŞA KOŞA İLERİYE GITMEMEMI SAĞLADIĞIN ICIN SUKURLER OLSUN YÜCE RABBIM.  Hayat arşivim de ailem ve dostlarım var çok mantıklı oldukları doğrudur. Ben sinir bozacak kadar duygusalım. Birilerinin dertlerini düşünüp sabaha kadar uyuyamadığım doğru.Kavga ettiğim,barıştığım,barışamadığım,kol kola yürüdüğüm, yürümeyi beceremediğim,anılarımda olanlar,olmayanlar,sevdiklerim,kırdıklarım,kırıldıklarım,,,Bana ne yaşatırlarsa yaşatsınlar hepsi çok değerli. Bana çok güzel dersler verdiler onlara minnettarım.. Bir gülümsemesi ile Dünyamı aydınlatacak insanlar kadar değerli hepsi, ayrım yapmıyorum..iyi ki varsınız, yolumu buldum, BEN oldum,güçlendim,sınırlarımı keşfettim,yapabileceklerimi öğrendim,gücümü farkettim. İçimde ki SEVGİ için,Merhamet,vicdan ve içimde ki yaşama sevincim için bin şükür.. İyi ki, iyi ki doğmuşum ve sizleri tanımışım.. Şükürker olsun ışığı ile yeryüzünü aydınlatan ve o ışığı içim de hisetmemi sağlayan YÜCE RABBIM’e..bin şükür,hep şükür,hayatım şükür.. NOT:mum üflemeyi sevmem,,her yıl üflemek zorunda bırakılırım..:) Dileğim, herkese sağlık,huzur,yaşama sevinci,neşe,eğlence,bol seyahat,Ülkem de barış,eşitlik,özgürlük,kadına eziyete(şiddete)son,İNSANCA yaşam. Severek,sevilerek,eğlenerek,çoşku için de. HAYAT NEFES ALMAKTAN İBARET DEĞİLDİR ,,bunun farkında olarak yaşam hepimize layık olan. Fatma ÖNDER
Sağlıklı ve kaliteli bır yasam istıyorum.Şu hayattaki tek isteğim ailemdeki herkesin ve sevdiklerimin sağlıklı, huzurlu olmaları ve uzun yıllar yaşamımda kalmaları.Geri kalan herşey boş..
Hayat sırrına çevrendekilere inat her geçen gün biraz daha yaklaşmışsan çok fazla şükretmelisin:)
Güzellikler şükretdikce çoğalır. Ailemin sıcacık sevgisi,desteği ve ışığı için şükürler olsun. Ailem,sevdiklerim,gönül dostlarım, benim enerji kaynaklarım! Güzellikler yaşatan dostlarım bana hayatın,yaşamın muhteşem olduğunu.. Her çirkinliğin güzellikle ödüllendirileceğini öğretti. Elini sen olduğun için tutan pırlantalarında, seni SEN olduğın için sevenler,yüreğini sana sonsuza kadar açanlar, Birlikte güldüğüm,birlikte ağladığım,eşsiz paylaşımlarımız için, sizinle yudumladığım çaylar için,elimi tuttuğunuz için, sevgi dolu anlar için,nefes aldığım için,AİLEM ve DOSTLARIM için bin şükür..
TEŞEKKÜRLER HAYAT!
Kendimi hiç olmadığım kadar güçlü hissediyorum.
Sen kendini MUTLU etmezsen seni kimse mutlu edemez, sen GÜLÜMSE,yeter ki gülümse HAYAT sana gülümsüyor.
seni seviyorum HAYAT,yaşattıkların için, yaşadıklarım için,yaşayamadıklarım için,eksiklerim için,kayıplar,kazanımlar için,olumlu-olumsuz ne yaşadıysam,hayatıma giren-çıkan insanlar için,, saatlerce kahkaha attıranlar,neşesi,içtenliği,samimiyeti,nezaketi ile hayatımı eğlenceli yapanlar ve gardıyanlıklarından fenalık gecırdıklerım..:))) için,
Ailem ve sevdiklerimle dolu dolu bir yaşam! Hayatın tüm renklerini yaşattığın için,baharlar,kışlar için, HER GÜN BİRAZ DAHA İLERİYE GİDEREK VE BAZEN GERİYE GİTTİĞİM DE, “dur ve sakin ol, alman gereken ders var,bi üst sınıfa kolay geçemezsin mesajı” durdum,dinlendım,,sonra..KOŞA KOŞA İLERİYE GITMEMEMI SAĞLADIĞIN ICIN SUKURLER OLSUN YÜCE RABBIM.
Hayat arşivim de ailem ve dostlarım var çok mantıklı oldukları doğrudur. Ben sinir bozacak kadar duygusalım. Birilerinin dertlerini düşünüp sabaha kadar uyuyamadığım doğru.Kavga ettiğim,barıştığım,barışamadığım,kol kola yürüdüğüm, yürümeyi beceremediğim,anılarımda olanlar,olmayanlar,sevdiklerim,kırdıklarım,kırıldıklarım,,,Bana ne yaşatırlarsa yaşatsınlar hepsi çok değerli. Bana çok güzel dersler verdiler onlara minnettarım.. Bir gülümsemesi ile Dünyamı aydınlatacak insanlar kadar değerli hepsi, ayrım yapmıyorum..iyi ki varsınız, yolumu buldum, BEN oldum,güçlendim,sınırlarımı keşfettim,yapabileceklerimi öğrendim,gücümü farkettim.
İçimde ki SEVGİ için,Merhamet,vicdan ve içimde ki yaşama sevincim için bin şükür.. İyi ki, iyi ki doğmuşum ve sizleri tanımışım..
Şükürker olsun ışığı ile yeryüzünü aydınlatan ve o ışığı içim de hisetmemi sağlayan YÜCE RABBIM’e..bin şükür,hep şükür,hayatım şükür..
NOT:mum üflemeyi sevmem,,her yıl üflemek zorunda bırakılırım..:) Dileğim, herkese sağlık,huzur,yaşama sevinci,neşe,eğlence,bol seyahat,Ülkem de barış,eşitlik,özgürlük,kadına eziyete(şiddete)son,İNSANCA yaşam.
Severek,sevilerek,eğlenerek,çoşku için de. HAYAT NEFES ALMAKTAN İBARET DEĞİLDİR ,,bunun farkında olarak yaşam hepimize layık olan.
Fatma ÖNDER

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.