UĞRUNA YAŞANACAK HAYATIN VAR MI?:)

İNSANLARIN UĞRUNA YAŞANACAK HAYATLARI OLSUN,, Benim erişilmeyecek hayallerim yoktu Hem gözüm hem gönlüm toktu. İnsanların seni desteklemesine ihtiyacın yok.Tüm insanlar seni yargılıyor diye tüm dünyayı ve kendini sevmekten vazmı geçeceksın😄Samimiyet ve doğallık HAYATTaki  son aşama,anlayana😜doğal ve olduğun gibi olmak bu kadar kolayken insanlar neden gerçek duygu ve düşüncelerini gizlerler hiç anlamam😝😄kasma bu Dünya da yaşamıyosun sadece geçiyosun🍀😜😄 Bu dünyada olabileceğin en kolay şey kendin, en zor şey ise başkalarının olmanı istediği kişi olmandır.Kimsenin seni böyle bir pozısyonda bırakmasına,senin özün,aslın,kendin olmayan biri olmaya zorlamasına izin verme.  KALBINI DİNLE. Kalbiniz sizin tek hakiki kimliğiniz.Onun pusulasında ilerlediğinizde CENNETİ yaratacak. Aşkı ve kalbi çıkardığımızda bomboş bir şey kalır. Duygudan daha güzel bir şey var mı bu hayatta? Mekanık düzlemde herşey normal de DUYGU mu kötü?? İçine kalbini koymadığın sürece bu dünyada sadece tencere tava çalar gibi gürültü çıkararak yaşarsın Her neye ya da kime elini uzatıryorsan, her şeyden önce kalbinin SEVGİYLE attığından emin olmalısın. Aç kalbini, elini sıkı tut,yargıları aş,sarıl,sarıl, kardeşine,çocuğuna sarıl gibi sarıl,ben burdayım de,elini bırakma,,, KALBİN konuşsun, bırak zihnin ne derse desin.Anlamadın mı seni pusuya düşüren zihnin,, Kalbın konuşsun,kalbın hıssetsın,kalbin doğruyu bilyor,engelleme. “Kalbinde yanmaya hazır bir mum var, ruhunda doldurulmaya hazır bir boşluk.”Mevlana  “HAYAT kısa diyor film” Sevdiklerinize  uzanan yolların sayısı çoktur.Ama insandan insana insana giden en kısa yol KALPTEN olandır.Vakit kaybetmeden düş yollara) Evet ben DUYGUSALIM çok duygusalım tüm hayatımı duygularım yönetecek kadar duygusal.. Bundan hiç rahatsız olmadım.Aradığım da duygusal insan dı, bulamadım..hayal kırıklığı yaşadım. Derin bir insanım ben,herkes anlayamaz.Kimse bilmez kırgınlığımı,hüznümü,yorgunluğumu,sessizliğimi,dargınlığımı,,,hayal kırıklıklaırm çoktur mesela. Dedim ya DERİN yaşarım ve DUYGUSALIM..hiç pişman olmadım bu benim özüm,kimliğim, BEN gerçek BEN..değişemem…memnunum halimden.. Yetenek ve becerı istemeyen tek gerçek SEVGİ dir. Kalbimde ki bütün yaraları ellerimle diktim ama vazgeçmedim aşktan.Gülümsüyorum hatırladıkça.Sen de vazgeçme aşktan,sevgiden..:)) Hadi GÜLÜMSE!  Bugünkü gülümsemen yarınki gülümsemeni doğuracak,hatırla Fatma ÖNDER
İNSANLARIN UĞRUNA YAŞANACAK HAYATLARI OLSUN,,
Benim erişilmeyecek hayallerim yoktu
Hem gözüm hem gönlüm toktu.
İnsanların seni desteklemesine ihtiyacın yok.Tüm insanlar seni yargılıyor diye tüm dünyayı ve kendini sevmekten vazmı geçeceksın😄Samimiyet ve doğallık HAYATTaki son aşama,anlayana😜doğal ve olduğun gibi olmak bu kadar kolayken insanlar neden gerçek duygu ve düşüncelerini gizlerler hiç anlamam😝😄kasma bu Dünya da yaşamıyosun sadece geçiyosun🍀😜😄 Bu dünyada olabileceğin en kolay şey kendin, en zor şey ise başkalarının olmanı istediği kişi olmandır.Kimsenin seni böyle bir pozısyonda bırakmasına,senin özün,aslın,kendin olmayan biri olmaya zorlamasına izin verme.
KALBINI DİNLE.
Kalbiniz sizin tek hakiki kimliğiniz.Onun pusulasında ilerlediğinizde CENNETİ yaratacak.
Aşkı ve kalbi çıkardığımızda bomboş bir şey kalır.
Duygudan daha güzel bir şey var mı bu hayatta?
Mekanık düzlemde herşey normal de DUYGU mu kötü??
İçine kalbini koymadığın sürece bu dünyada sadece tencere tava çalar gibi gürültü çıkararak yaşarsın
Her neye ya da kime elini uzatıryorsan, her şeyden önce kalbinin SEVGİYLE attığından emin olmalısın.
Aç kalbini, elini sıkı tut,yargıları aş,sarıl,sarıl, kardeşine,çocuğuna sarıl gibi sarıl,ben burdayım de,elini bırakma,,,
KALBİN konuşsun, bırak zihnin ne derse desin.Anlamadın mı seni pusuya düşüren zihnin,,
Kalbın konuşsun,kalbın hıssetsın,kalbin doğruyu bilyor,engelleme.
“Kalbinde yanmaya hazır bir mum var, ruhunda doldurulmaya hazır bir boşluk.”Mevlana
“HAYAT kısa diyor film”
Sevdiklerinize uzanan yolların sayısı çoktur.Ama insandan insana insana giden en kısa yol KALPTEN olandır.Vakit kaybetmeden düş yollara)
Evet ben DUYGUSALIM çok duygusalım tüm hayatımı duygularım yönetecek kadar duygusal..
Bundan hiç rahatsız olmadım.Aradığım da duygusal insan dı, bulamadım..hayal kırıklığı yaşadım.
Derin bir insanım ben,herkes anlayamaz.Kimse bilmez kırgınlığımı,hüznümü,yorgunluğumu,sessizliğimi,dargınlığımı,,,hayal kırıklıklaırm çoktur mesela.
Dedim ya DERİN yaşarım ve DUYGUSALIM..hiç pişman olmadım bu benim özüm,kimliğim, BEN gerçek BEN..değişemem…memnunum halimden..
Yetenek ve becerı istemeyen tek gerçek SEVGİ dir.
Kalbimde ki bütün yaraları ellerimle diktim ama vazgeçmedim aşktan.Gülümsüyorum hatırladıkça.Sen de vazgeçme aşktan,sevgiden..:))
Hadi GÜLÜMSE!
Bugünkü gülümsemen yarınki gülümsemeni doğuracak,hatırla
Fatma ÖNDER

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.