UYAN ARTIK!

“Kopan ipe bir düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür” alıntı.. Denedin denedin olmuyorsa zorlama! Ömründen gider,nefesinden gider,direnirsen CANIN gider!  Nerede bulduğun değil ne bulduğundur mutluluk. Bir mantık hatasına takılırsan yorulursun, beynin döner balçık tarlasına,temizleyemezsin. Bu yüzden öyle kolay geçmez hayat delirtir seni, lime lime eder, her gün işkence,her gün azap..değer mi? Seçtiğin her şey için pişmanlığa itildin ve bunu sen yaptın. Evet belki biliyordun insanlar tercihleri ile yaşardı ama sen ne yaptın? Ne yaptın kendine, nefesine,canına,hayatına!  Niye geldik bu Dünya ya, bana göre yaşamaya peki yaşamak NEFES almak mı? Tabııkı hayır! Her rengi tat ve her duyguyu , senin için en iyisini,en doğrusunu bul, yol bul kendine.. Kuşkusuz her yol aydınlığa çıkar, zamanı vardır ama gerıye dönme! Bu tehlıkelıdir İp koptu,düğüm atıldı o ipe bir kez,çırpınırsın,debelenirsin,,,,,yazık etme kendıne!! UYAN!! Surunmenın zamanı değil! Önce sırtında ki semerden kurtul, özgür olmak istemekle özgür olmaz ruhun.Düşünme, düşündükçe daha fazla esaret. Nedenler büyür içinde kimse tutamaz seni. Amaçsız hayatlara tutunmak, intihar etmek  gibi.Hayatı bildiğin kadar sorular sor bana ama yeter ki UYAN! UYAN ARTIK! Kader yok,,, “Biz, insanın kaderini kendi çabasına bağladık” der İsra suresi. Hayat, seçtiğin yoldur sen belirlersin yolunu..Mantığınla değil,duygunla..çünkü seni mutlu eden mantık değil duygundur. Hadi uyan artık!! Eğer istersen bin yol var. Geride kalan kalbinizse, mutlaka geri dönersiniz.Marc Levy Fatma ÖNDER
“Kopan ipe bir düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür” alıntı..
Denedin denedin olmuyorsa zorlama! Ömründen gider,nefesinden gider,direnirsen CANIN gider!
Nerede bulduğun değil ne bulduğundur mutluluk. Bir mantık hatasına takılırsan yorulursun, beynin döner balçık tarlasına,temizleyemezsin.
Bu yüzden öyle kolay geçmez hayat delirtir seni, lime lime eder, her gün işkence,her gün azap..değer mi? Seçtiğin her şey için pişmanlığa itildin ve bunu sen yaptın.
Evet belki biliyordun insanlar tercihleri ile yaşardı ama sen ne yaptın? Ne yaptın kendine, nefesine,canına,hayatına!
Niye geldik bu Dünya ya, bana göre yaşamaya peki yaşamak NEFES almak mı? Tabııkı hayır! Her rengi tat ve her duyguyu , senin için en iyisini,en doğrusunu bul, yol bul kendine..
Kuşkusuz her yol aydınlığa çıkar, zamanı vardır ama gerıye dönme! Bu tehlıkelıdir İp koptu,düğüm atıldı o ipe bir kez,çırpınırsın,debelenirsin,,,,,yazık etme kendıne!!
UYAN!! Surunmenın zamanı değil! Önce sırtında ki semerden kurtul, özgür olmak istemekle özgür olmaz ruhun.Düşünme, düşündükçe daha fazla esaret.
Nedenler büyür içinde kimse tutamaz seni. Amaçsız hayatlara tutunmak, intihar etmek gibi.Hayatı bildiğin kadar sorular sor bana ama yeter ki UYAN! UYAN ARTIK!
Kader yok,,, “Biz, insanın kaderini kendi çabasına bağladık” der İsra suresi. Hayat, seçtiğin yoldur sen belirlersin yolunu..Mantığınla değil,duygunla..çünkü seni mutlu eden mantık değil duygundur.
Hadi uyan artık!! Eğer istersen bin yol var.
Geride kalan kalbinizse, mutlaka geri dönersiniz.Marc Levy
Fatma ÖNDER

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.