Fatma Önder

Yazar değilim, ama yazamaz da değilim...

Bi duruşun olsun

Bi duruşun olsun,fikirlerin ve sözlerin.Mesela gözlerin farklı baksın, farklı gül,farklı konuş. Varsın “başka” gelsin insanlara anlayamadıkları. Mesela “cahil” desinler,çok “ukala” desinler, bi b*k anlamıyor ama anlıyor gibi konuşuyor desinler. Desinler ya ne zararı olabilir ki ,,,onlar konuşsunlar.Ben bildiğimi yapıyorum , hiç vazgeçmediğim bildiğimi,yanlış da olsa bildiğimi. İnandığım her ne ise saatlerce konuşabilir hatta sayfalarca yazabilirim.. benim için önemli olmayan yorumlar, atıflar, laflar karşısında sonsuza kadar susabilirim. Fatma ÖNDER

Bi duruşun olsun,fikirlerin ve sözlerin.Mesela gözlerin farklı baksın, farklı gül,farklı konuş.
Varsın “başka” gelsin insanlara anlayamadıkları. Mesela “cahil” desinler,çok “ukala” desinler, bi b*k anlamıyor ama anlıyor gibi konuşuyor desinler.
Desinler ya ne zararı olabilir ki ,,,onlar konuşsunlar.Ben bildiğimi yapıyorum , hiç vazgeçmediğim bildiğimi,yanlış da olsa bildiğimi. İnandığım her ne ise saatlerce konuşabilir hatta sayfalarca yazabilirim.. benim için önemli olmayan yorumlar, atıflar, laflar karşısında sonsuza kadar susabilirim.
Fatma ÖNDER

 

Post a comment